طراحی وب سایت


طراحی وب سایت حرفه ای و ارزان

طراحی وب سایت یک هنر است! ظاهر و طراحی وب سایت شما بینش و هدف کسب و کار شما را نمایش می دهد. یک جمله معروف است که می گوید “نخستین تاثیر ، اثر گذارترین است”. در فناوری های وب ، وب سایت شما نخستین نهادی است که مشتریان شما با آن در ارتباط هستند ، بنابراین وب سایت شما باید خودش باید با مشتری حرف بزند و ارتباط برقرار کند!

طراحی سایت توسط کاکتوس وب جذاب و مشتری پسند است ، هر یک از وب سایت ها منحصر به فرد طراحی و توسعه داده می شوند. علاوه بر این، وب سایت هایی که طراحی می کنیم کاملا مطابق با اصول کنسرسیوم جهانی وب می باشد. طراحی وب سایت توسط ما کاملا ریسپانسیو و واکنشگرا برای سازگاری با انواع دستگاه ها و مرورگر هاست.
خدمات طراحی وب سایت کاکتوس وب


طراحی وب سایت ریسپانسیو و واکنشگرا


طراحی برای تجزیه و تحلیل وب سایت


بک آپ گیری روزانه و هفتگی از وب سایت


طراحی تجربه کاربری (UX)


استراتژی محتوای وب سایت


نصب و راه اندازی رایگان


راه اندازی تجارت الکترونیک


نمایش و سازگاری با همه مرورگرها


نگهداری و پشتیبانی
چرا باید وب سایت داشته باشیم؟

داشتن وب سایت یکی از نیازهای اساسی هر واحد کاری است. به جرات می توان گفت سریعترین و بهترین راه معرفی فعالیتها، محصولات و شرکتها ایجاد یک طراحی سایت حرفه ای است. طراحی سایت و طراحی وب سایت بر روی اینترنت بسیار فراتر از دو مرحله برنامه نویسی و طراحی است. تسلط بر مراحل طراحی باعث سهولت و سرعت در انجام پروژه و افزایش کیفیت نهایی سایت خواهد شد. تیم طراحی وب سایت کاکتوس در این زمینه در اختیار شما خواهند بود تا با بهره گیری از تخصص آنها به شما راه حلی جامع و حضوری موفق در اینترنت عرضه نماییم.طراحی وب سایتهمین الان شروع کنید
مشاوره رایگان


ما به شما کمک میکنیم تا به هدفتان برسید و کسب و کار خود را گسترش دهید.


درخواست مشاوره رایگان